Kütahya Tavşanlı TOKİ Kura Sonuçları İsim Listesi Çekilişi Yapıldı!

TOKİ Kütahya Tavşanlı konut projesi kura çekilişi noter huzurunda gerçekleştirildi. Kura çekimi ile hak sahipleri belirlendi. Moymul 2+1 ve 3+1 isim listesi!
Kütahya Tavşanlı TOKİ Kura Sonuçları İsim Listesi Çekilişi Yapıldı!

TOKİ Kütahya Tavşanlı Moymul Mahallesi konut projesi kura çekimi noter huzurunda gerçekleştirildi. Koronavirüs salgını nedeni ile alınan tedbirler kapsamında seyircisiz olarak yapılan kura çekiminde 1. etap kapsamında 116 adek konut ve 2. etap kapsamında üretilen 123 adet konutun hak sahipleri belirlendi.

TOKİ KÜTAHYA TAVŞANLI MOYMUL 1. ETAP VE 2. ETAP KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI İSİM LİSTESİ BELİRLENDİ!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından yapılan Kütahya konut projeleri arasında yer alan Tavşanlı Moymul Mahallesi konut projesi kapsamında başvuru sahipleri arasında hak sahipliği belirleme kura çekilişi gerçekleştirildi.

Koronavirüs tedbirleri nedeni ile seyircisiz olarak yapılan kura çekimi noter huzurunda gerçekleştirilirken başvuru yapan kişilerin takip edebilmelerini sağlamak adına TOKİ'nin resmi You Tube, Twitter ve Facebook hesaplarında da canlı olarak yayımlandı. TOKİ canlı yayını ile başvuru sahipleri de anlık olarak kura çekimini takip etme imkanı elde etmiş oldu.

Kura çekiminde ilk olarak TOKİ Kütahya Tavşanlı Moymul Mahallesi 1. etap konut projesi kapsamında satışa sunulan 116 adet alt gelir grubu konutun, ardından ise Kütahya Tavşanlı Moymul Mahallesi 2. etap konut projesi kapsamında satışa sunulan 123 adet konutun hak sahipleri belirlendi.

Kütahya Tavşanlı TOKİ Kura Sonuçları İsim Listesi Çekilişi Yapıldı!

TOKİ KURA ÇEKİLİŞİ SONUCU SORGULAMA EKRANI! TOKİ KURA SONUÇLARI NEREDEN NASIL ÖĞRENİLİR?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı kura çekilişleri kurumun resmi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayımlanırken kura çekilişi sonuçları ise TOKİ GOV TR internet sitesi üzerinden akşam saatlerinde kura sonuçları sorgulama ekranı üzerinden öğrenilebilmektedir. Yine isteyen kişiler e devlet internet sitesi üzerinden de kimlik numaraları üzerinden kura sonucu sorgulama ekranına giriş yapabilmektedirler.

E devlet sistemine giriş yaptıktan sonra arama bölümüne TOKİ kura sonucu sorgulama yazarak bu ekrana giriş yapabilir, kimlik numaranıza isabet eden bir konut olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

TOKİ Kütahya projesi için başvurular 5 Temmuz tarihinde başlarken 30 Temmuz tarihinde sona ermiş, aylık 565 liradan başlayan taksitlerle satışa sunulan konutlar düşük fiyatları nedeni ile yoğun ilgi ve talep görmüştü. Konutlardan satın alma hakkı elde eden kişiler 20 bin lira peşinat ödeyecekler.