TOKİ Batman Merkez Ciğerlo 100 Bin ve 50 Bin Sosyal Konut Belirleme Kura Çekilişi Sonuçları!

Batman Ciğerlo TOKİ evleri konut belirleme kura çekilişi noter huzurunda canlı yayın ile yapıldı. 2019 yılında başvurusu alınan 50 bin sosyal konut ve 2020 yılında başvurusu alınan 100 bin sosyal konut projesi kapsamında belirlenen hak sahipleri arasında konut belirleme kurası çekildi. Batman Ciğerlo TOKİ evleri kura çekilişi sonuçları isim listesi 2021 detayları haberimizde...
TOKİ Batman Merkez Ciğerlo 100 Bin ve 50 Bin Sosyal Konut Belirleme Kura Çekilişi Sonuçları!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından yapımlarına başlanan Batman Ciğerlo konut projesi kapsamında satışa sunulan sosyal konutlar için daha önce yapılan kura çekimi ile belirlenen hak sahipleri arasında konut belirleme kura çekilişi yapıldı.

KORONAVİRÜS SALGINI NEDENİ İLE TOKİ KURA ÇEKİLİŞLERİ SEYİRCİSİZ OLARAK NOTER HUZURUNDA YAPILIYOR!

Pandemi nedeni ile alınan güvenlik önlemleri kapsamında TOKİ kura çekilişleri noter huzurunda seyircisiz olarak yapılıyor. Yapılan kura çekilişleri katılan hak sahiplerinin izleyebilmesi adına Toplu Konut İdaresi Başkanlığı resmi sosyal medya hesapları üzerinden TOKİ Facebook, You Tube, Twitter ve İnstagram hesapları üzerinden de canlı olarak yayımlanıyor.

BATMAN CİĞERLO TOKİ EVLERİ SOSYAL KONUT PROJESİ KONUT BELİRLEME KURA ÇEKİLİŞİ YAPILDI!

TOKİ tarafından inşa edilecek olan 50 bin sosyal konut ve 100 bin sosyal konut projesi kapsamında satışa sunulan konutlar için yapılan başvurular için konut belirlemek kurası yapıldı. Konut belirleme kurası kapsamında TOKİ Batman Merkez Ciğerlo 100 bin sosyal konut projesi kapsamında satışa sunulan 2+1 150 adet konut ile 66 adet 3+1 konut hak sahibi belirlenecek.

Ardından 50 bin sosyal konut projesi kapsamında satışa sunulan 418 adet 2+1 konut ile 216 adet 3+1 konutun hak sahipleri belirlenecek. Hak sahibi olarak belirlenen kişilerin sıralı tam listesi akşam kurumun resmi internet sitesi olan TOKİ GOV TR üzerinden yayımlanacak. Yine e devlet üzerinden de kimlik numarası ile TOKİ Kura sonucu sorgulama yapılabilecek.