TOKİ Konya Halkapınar Kura Çekilişi Sonuçları Açıklandı!

TOKİ tarafından oluşturulan Konya Halkapınar 3.Etap projesinin kura çekiliş sonuçları açıklandı. Kura çekimi, noter huzurunda seyircisiz olarak gerçekleştirildi.
TOKİ Konya Halkapınar Kura Çekilişi Sonuçları Açıklandı!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yürütülen Konya Halkapınar 3. Etap projesinde sona gelindi. 170 konut ve 3 dükkandan oluşan proje kapsamıunda 102 konut satışa sunulacak. Daha önce başvuru süreci tamamlanan projenin çekilişi bugün saat 14.00'da gerçekleştirildi.

TOKİ Konya Halkapınar Projesi Çekiliş Sonuçları!

TOKİ, ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara uygun fiyatlarla hayallerine kavuşturmaya devam ediyor. Konya'nın Halkapınar ilçesinde 3.Etap projesi kapsamında yapılan 102 konut, kura çekilişi sonucu yeni sahiplerini bulacak.

Proje kapsamındaki en düşük fiyatlı daire 149.773 TL olurken, en yüksek daire fiyatı ise 206. 542 TL olarak belirlendi.

2+1 konutların brüt alanı 86-87 metrekare aralığında olurken, 3+1 konutların brüt alanı ise 102 metrekare olarak duyuruldu. Bu dairelere sahip olmak isteyen vatandaşların ödeyecekleri en düşük taksit 748 TL, en yüksek taksit ise 949 TL olacak.

Kura Çekiliş Sonuçları Açıklandı!

TOKİ Konya Halkapınar kura çekiliş sonuçları 20 Aralık 2021 saat 14.00'da noter huzurunda gerçekleştirildi. Koronavirüs tedbirleri nedeniyle her yıl seyircili yapılan çekilişler bu yıl seyircisiz olarak gerçekleştirildi. Kurada isimleri bulunan vatandaşlar çekilişi TOKİ resmi internet sitesinden ya da https://www.youtube.com/watch?v=TTL_MmZSMvc adresi üzerinden canlı olarak takip edebilecek.

Çekiliş sonuçları açıklandığında TOKİ internet sitesi üzerinden ilan edilecektir. Kura sonucunda belirlenen hak sahipleri 03 Ocak 2022 - 14 Ocak 2022 tarihleri arasında peşinat bedelini ödeyerek sözleşme imzalayacaklardır.