Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi 4 Buçuk Milyon Liraya Yeni Villa Aldı

Magazin basınının en çok takip edilen çiftlerinden biri olan Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi şimdi de yeni satın aldıkları 4,5 milyon liralık evleri ile gündeme geldi.

EMLAK MAGAZİN 07.11.2018 - 15:54 15.07.2021 - 00:19 Emlak 365

Magazin basınının en çok takip edilen çiftlerinden biri olan Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi şimdi de yeni satın aldıkları 4,5 milyon liralık evleri ile gündeme geldi.

Yakışıklılığı ile genç kızların sevgilisi olan Tolgahan Sayışman ile bir dönem Survivor yarışmasına da katılan Almeda Abazi çifi geride bıraktığımız günlerde sevdiklerine çocuk sahibi olacaklarını duyurmuştu. Çift bebekleri olacağını öğrendikten sonra yeni bir eve taşınmaya karar verdi ve İstanbul Çekmeköy'e taşınmaya karar verdi. Ünlü çiftin 4 milyon 500 bin lira ödeyerek aldıkları villa 4 kattan oluşuyor. Tolgahan Sayışman Nerede Oturuyor?Evlendikten sonra Almeda Abazi ile Tolga Sayışman Zincirlikuyu'da yer alan bir daire satın alarak burada yaşamaya başlamıştı. Çiftin bebek beklediklerinin açıklanmasının ardından çocuklarını doğa ile iç içe büyütme kararı aldıkları ve bu nedenle taşınacakları söylentileri yayılmaya başlamıştı. Tolgahan Sayışman'nın evi için taşıma kararı aldığı ve Çekmeköy'de bulunan bir villa için emlakçı ile el sıkıştığı öğrenildi. Ünlü çiftin villa için 4,5 milyon lira ödedikleri konuşulurken çiftin ay sonunda Zincirlikuyu'da yer alan dairelerini boşaltarak yeni evlerine taşınacakları öğrenildi. 4 katlı villanın kendine ait özel bahçesi ve havuzu olduğu öğrenilirken çiftin özellikle de bahçesini beğendikleri için bu villayı almaya karar verdikleri öğrenildi. Çiftin erkek bebek bekledikleri öğrenilirken yeni villanın bir katını tamamen bebeklerine ayıracakları iddia edildi. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@