Trendyol Süper İndirim Günleri Elektronik İndirimleri! Yüzde 90 İndirimli Cep Telefonları, Bilgisayarlar, Televizyonlar

Türkiye'nin en kapsamlı internet alışveriş sitelerinden olan Trendyol, Süper İndirim Günleri ile çılgın indirimlerini sürdürüyor. Binlerce ürünü şok indirimlerle satan Trendyol'da son indirimler neler

Gündem 09.11.2021 - 02:17 09.11.2021 - 02:17 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de online alışveriş çılgınlığı hız kesmeden devam ediyor. İnternet üzerinden alışveriş yapmak isteyenlere alışveriş siteleri dev indirimler yapmaya başladılar. Her yıl Kasım ayında yapılan indirimlerde 2021 Kasım günleri başladı. Trendyol da indirim kampanyası ile büyük ses getirdi. Trendyol Süper İndirim Günleri yüzde 90'a varan indirimlerle devam ediyor. 

TRENDYOL SÜPER İNDİRİM GÜNLERİ NELERDİR?

Kasım ayı boyunca devam edecek olan Trendyol indirim kampanyalarında en güncel kampanya Trendyol Süper İndirim Günleri oldu. 8 Kasım'da başlayan bu indirim günleri 11 Kasım'da sona erecek. Müşteriler bu süre içerisinde dev indirimleri kullanarak oldukça düşük fiyatlarla ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Piyasa fiyatları üzerinden yapılan indirimlerle Trendyol müşterileri yüzde 90'a varan fiyat avantajlarına sahip olabiliyorlar. 

TRENDYOL SÜPER İNDİRİM GÜNLERİ ELEKTRONİK İNDİRİMLERİ

Trendyol Süper İndirim Günleri kapsamında yapılan elektronik indirimlerinde müşterilere çok sayıda dev fırsat sunuldu. Buna göre dijital ürünler satın almak isteyen müşterilere şartsız, koşulsuz yüzde 20 indirim yapılıyor. 

İndirim kapsamına akıllı cep telefonları da alındı. Özel fiyatlarla yapılan satışlarla müşteriler her marka cep telefonunda özel indirimlere sahip olabiliyorlar. Samsung, Poco, Xiaomi, General Mobile, Oppo, Apple iPhone gibi markaların tüm modelleri indirimli fiyatlarla satın alınabiliyor. 

Bilgisayar, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, bilgisayar aksesuarları, televizyon, ses ve görüntü sistemleri, fotoğraf makinesi ve kamera sistemleri, tablet, oyunlar ve oyun konsolları da indirim kampanyası kapsamında bulunuyor. Bu ürünlerde müşteriler tüm ihtiyaçlarını indirimli fiyatlarla satın alabiliyorlar. 

TRENDYOL SÜPER İNDİRİM GÜNLERİNDE DEV İNDİRİMLER NASIL YAKALANIR?

Trendyol Süper İndirim Günleri hız kesmeden devam ediyor. Alışveriş yapmak isteyenler ise dev indirimleri nasıl yakalayabileceklerini merak ediyorlar. Bunun için Trendyol internet sitesi ve mobil uygulama takip edilmeli. Sistem üzerinde saatlik indirimler yapılıyor. 3 saatlik indirimler yalnızca o 3 saat içerisinde geçerli oluyor. Ayrıca bazı indirimli ürünler stoklarla sınırlı şekilde satılıyor. Bundan dolayı erken hareket edip hemen satın alma işlemini gerçekleştirmek indirim yakalamanın en önemli yolu oluyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@