TSK'dan Son Dakika Şehit Açıklaması! 2 Askerimiz Şehit Düştü! Şehit Askerlerin Kimlikleri Açıklandı

Bayram öncesi yüreklere ne yazık ki bir kere daha şehit ateşi düştü. TSK tarafından yapılan son dakika açıklaması ile 2 vatan evladının şehit düştüğü duyuruldu.

GÜNDEM 29.05.2019 - 18:57 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

Bayram öncesi yüreklere ne yazık ki bir kere daha şehit ateşi düştü. TSK tarafından yapılan son dakika açıklaması ile 2 vatan evladının şehit düştüğü duyuruldu.

Perşembe günü başlayan Pençe Harekatı kapsamında düzenlenen operasyonlar kapsamında ne yazık ki bayram öncesi şehit haberi geldi. TSK Son Dakika Açıklaması Yaparak Acı Haberi Duyurdu"Irak kuzeyi Hakurk bölgesinde 27 Mayıs 2019'da başlatılan Pençe Harekâtı kapsamında, 29 Mayıs 2019 tarihinde PKK'lı bölücü teröristler tarafından bölgeye önceden yerleştirilen EYP'nin patlaması sonucunda yaralanan 2 kahraman silah arkadaşımız yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz"Pençe Harekatı Esnasında Şehit Düşen Askerlerimizin Kimlikleri Belli Oldu! TSK tarafından yapılan açıklamanın ardından şehit düşen kahraman Türk askerlerimizin kimlikleri de belli oldu. Piyade Teğmen Raşit Aydın ile Piyade Uzman Çavuş Mehmet Taşhan'ın şehit düştüğü açıklandı. Şehitlerimizin ailelerine acılı haber ulaştırılırken mahallelere Türk bayrakları asıldı. Bizde ülkemiz için savaşırken kahramanca şehit düşen askerlerimize Allah'tan rahmet, bu kahraman askerlerimizi yetiştiren ailelerine de başsağlığı diliyoruz. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@