Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası: Faturalı, Faturasız Herkese 30 GB Hediye!

Cep telefonu operatörlerinin bedava internet kampanyaları hız kazandı, Turkcell ve Vodafone sonrası Türk Telekom Ekim - Kasım 2021 hediye internet kampanyalarını açıkladı!

Teknoloji 22.10.2021 - 21:05 22.10.2021 - 21:05 Gülcan Özer

Özellikle de pandemi döneminde cep telefonu operatörleri arasında başlayan bedava internet yarışı her geçen gün biraz daha hız kazanıyor. Turkcell ve Vodafone tarafından başlatılan kampanyaların ardından Türk Telekom'dan beklenen atak geldi. 

Türk Telekom bedava internet kampanyası ile ister faturalı hat sahibi, isterse de faturasız hat sahibi olan tüm müşterilerine 30 GB hediye internet kazanma imkanı sundu. Bunun için tek yapmanız gereken hattınızı 4.5 G'ye taşımak. Üstelik bedava interneti kullanmak için tam 30 günlük süreniz var! 

TÜRK TELEKOM 4.5G 30 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI! 

Bireysel müşteri olan kişilerin kullanımına sunulan kampanya kapsamında 30 gün geçerli hediye 30 GB bedava internet kazanmak için hattınızı 4.5G'ye taşıma başvurusu yapmanız yeterli olacaktır. Bedava internet kampanyası 16 Temmuz 2019 öncesinde Türk Telekom Mobil müşterisi olan ve kampanya kriterlerini karşılayan ya da 3G uyumlu sim kartını 4.5G uyumlu sim kart ile 16 Temmuz 2019 tarihinden sonra değiştiren faturalı hat sahiplerini kapsayacak. 

türk-telekom-30-gb-bedava-internet

Kampanyaya sadece bir kez katılım kabul edilecek. Böylelikle SIM kartını değiştiren kişiler 30 GB bedava hediye internet kazanıyor. Hem hızlı internet kullanımına kavuşacak olan Türk Telekom aboneleri hem de bir ay boyunca kullanabilecekleri 30 GB hediye internet kazanmış olacaklar. Türk Telekom sil süpür uygulaması üzerinden de farklı kampanyaları ile bedava hediye internet kazanma imkanı sunuluyor. Bu nedenle Türk Telekom kullanıcılarının Play Store üzerinden sil süpür uygulaması indererek şanslarını denemeleri gerekiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@