Türkan Şoray İle Yağmur Ünal Bodrum'da Villa Kiraladı: Kesenin Ağzını Açtı, Tatil İçin 600 Bin TL Ödedi

Türk sinemasının sultanı olarak anılan ve Yeşilçam'ın efsane isimleri arasında yer alan Türkan Şoray yaz tatili için kesenin ağzını açtı.

Emlak Magazin 22.05.2022 - 17:15 22.05.2022 - 17:23 Gülcan Özer

Kiralık villa fiyatları deyim yerindeyse cep yakmaya devam ederken ünlü isimler yaz tatilleri için kesenin ağzını açtı. Türkiye'de tatil yapmanın en pahalı olduğu bölgeler arasında ilk sırada yer alan Bodrum ünlülerin de vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. 

Bu yaz tatilini Bodrum'da geçirmek isteyen ünlüler arasına Türkan Şoray'da katılırken Yeşilçam'ın Sultan lakaplı ünlü yıldızı kızı Yağmur Ünal ile yapacağı tatil için nerede ise küçük bir servet ödedi. Hürriyet Gazetesi Kelebek yazarı İsmail Bayrak tarafından kaleme alınan yazıya göre Şoray tatili için villaya 600 bin TL ödeme yaptı. 

TÜRKAN ŞORAY BODRUM'A GERİ DÖNDÜ, TATİL İÇİN SERVET ÖDEDİ! 

1976 senesinde Kadir İnanır ile Bodrum Hakimi isimli film çekimi için Bodrum'da uzun süre kalan Türkan Şoray yıllar sonra tatil için yeniden Bodrum'da karar kıldı. Cihan Ünal ile olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Yağmur Ünal ile tatil planı yapan Türkan Şoray bunun için Bodrum'da villa kiraladı. 

Bodrum'un en çok tercih edilen tatil beldeleri arasında yer alan Gündoğan'da yer alan denize sıfır bir villada karar kıran Yeşilçam'ın efsane ismi Türkan Şoray, tatili için sezonluk villa tutmayı tercih etti. Villanın sezonluk kirası için ünlü yıldızın 600 bin TL ödeme yaptığı iddia edildi. Türkan Şoray'ın tatil için villaya yerleştiği ve kızı ile beraber yaz tatilinin tamamını villasında geçirmeyi planladığı belirtiliyor. 

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@