Türkiye'nin ve İstanbul'un En Pahalı Villası 210 Milyon Liralık Fiyatla Satışta!

Türkiye'nin en pahalı evleri arasında yer alan ve İstanbul'un en pahalı villası olarak kabul edilen muhteşem villa rekor fiyatla satışa sunuldu! Jumbo markasının kurucusu olan Çolakyan ailesinin sahibi olduğu boğaz manzaralı süper lüks villa 210 milyon liralık rekor fiyatla satışa sunuldu.

EMLAK MAGAZİN 26.02.2019 - 10:21 15.07.2021 - 00:17 Emlak 365

Türkiye'nin en pahalı evleri arasında yer alan ve İstanbul'un en pahalı villası olarak kabul edilen muhteşem villa rekor fiyatla satışa sunuldu!

Jumbo markasının kurucusu olan Çolakyan ailesinin sahibi olduğu boğaz manzaralı süper lüks villa 210 milyon liralık rekor fiyatla satışa sunuldu. İstanbul'un en pahalı villası olarak kabul edilen villa yeni sahibini beklerken 1.500 metrekarelik büyüklüğe sahip. 

6 Odalı Villa Eşsiz Boğaz Manzarası Sunuyor! Rekor fiyatı ile dikkat çeken villa 1500 metrekarelik büyüklüğe sahip ve 6 odası bulunuyor. Bebek ile Rumelihisarı konumuna sahip olan villa bu eşsiz konum sayesinde görenleri kendisine hayran bırakan bir boğaz manzarası sunuyor. Villanın sahip olduğu lüks özellikler ve büyüklüğü kadar konumu ve bu eşsiz manzarası da değerine değer katıyor.  Aynı zamanda İstanbul'un en güzel villası olarak kabul edilen villa yeni sahiplerini beklerken 210 milyon lirayı ödeyerek villayı satın alacak olan kişi de merak konusu oldu. Haber Kaynağı: Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@