Ulaştırma Ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan'dan Sağlık Çalışanlarına Müjde! Sağlık Çalışanları Bu Hizmetlerden Ücretsiz Faydalanacak!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, koronavirüse karşı mücadelede insanüstü bir çalışma örneği gösteren sağlık çalışanlarına teşekkür ederek yeni bir uygulama başlattıklarını açıkladı.

GÜNDEM 22.03.2020 - 15:24 15.07.2021 - 00:09 Emlak 365

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, koronavirüse karşı mücadelede insanüstü bir çalışma örneği gösteren sağlık çalışanlarına teşekkür ederek yeni bir uygulama başlattıklarını açıkladı. Buna göre sağlık çalışanları İstanbul'da Marmaray, Ankara'da Başkentray ve İzmir'de İzban'dan ücretsiz yararlanabilecekler.

Türkiye'nin koronavirüs ile olan mücadelesinde gece gündüz demeden insanüstü bir çalışma gösteren fedakar sağlık çalışanlarına Ulaştırma Ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan'dan müjde geldi. Bakan Turhan'ın açıklamasına göre sağlık çalışanları İstanbul'da Marmaray, Ankara'da Başkentray ve İzmir'de İzban'dan yararlanırken herhangi bir ücret ödemeyecekler.Türkiye'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde başta sağlık çalışanları olmak üzere devletin tüm birimlerinin koronavirüse karşı önemli bir mücadele sergilediğini belirten Bakan Turhan, “Bu savaşın en önünde her türlü tehlikeyi göze alarak görevlerini yerine getiren sağlık çalışanlarımız için ne yapsak azdır. Biz de işlerinden yorgun argın evlerine dönecek sağlık çalışanlarımızı İstanbul’da Marmaray, Ankara’da Başkentray ve İzmir’de İzban’da ücretsiz olarak ağırlayacağız. Söz konusu uygulama bugün itibarıyla başlayacak.” dedi.Sağlık çalışanlarının ücretsiz faydalanacakları toplu taşıma araçlarından ne şekilde yararlanacaklarını da açıklayan Bakan Turhan, “Sağlık çalışanlarımız Marmaray, Başkentray ve İzban'dan faydalanmak için sadece kimliklerini göstermeleri yeterli olacak.” şeklinde konuştu.Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, yaptığı açıklamaya sağlık çalışanlarına teşekkür ederek son verdi. Bakan Turhan, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ailesi olarak sağlık çalışanlarımızın fedakarca mücadelelerinde her zaman yanlarından olacağız. Tüm Türkiye gibi tüm sağlık çalışanlarımızı ayakta alkışlıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Emlak365


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@