Ünlü Gazeteci Canlı Yayında İddia Etti! Kabine Her An Bu Gece Değişebilir

Kabine değişikliğine ilişkin yeni bir iddia gündeme geldi. Gazeteci Sevilay Yalman, kabinenin çok kısa bir süre içinde değişebileceğini iddia ederek değişikliğin bu gece olabileceğini söyledi.

Ünlü Gazeteci Canlı Yayında İddia Etti! Kabine Her An Bu Gece Değişebilir

Siyasi gündemin sürekli konuşulan konu başlıklarının başında kabine değişikliği geliyor. 2021 yılının girmesiyle birlikte dönem dönem gündeme gelen ve ciddi iddiaların ortaya atıldığı kabine değişikliği konusunda henüz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan bir adım gelmedi.

KABİNE DEĞİŞECEK Mİ?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kabine değişikliğine ilişkin bir açıklaması bulunmuyor. Hükümet yada Cumhurbaşkanlığından da bu yönde bir açıklama gelmedi. Ancak üzerinde sıkça durulan konuya ilişkin yeni iddialar gelmeye devam ediyor.

Kabinede değişiklik olacağına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bazı isimleri kabineden çıkacağına ilişkin son iddia Gazeteci Sevilay Yalman'dan geldi.

Canlı Yayında Konuştu

HaberTürk'te ekranlarında yayınlanan 'Enine Boyuna' programında siyasi başlıklar ele alındı. Yurtiçi ve dış meselelerin konuşulduğu programda ele alınan başlıklardan bir tanesi de kabine değişikliği oldu. Habertürk yazarı Sevilay Yılman çok güvendiğim bir kaynaktan elde ettiğim bilgilere göre kabine değişebilir dedi.

Gazeteci Sevilay Yılman kabine değişikliği için bugünü işaret ederken açıklamasında "Bomba bir kulis var. Her an Kabine değişebilir. Çok riskli bir şey yapıyorum aslında. Çok güvendiğim bir kaynağım olduğu için paylaşıyorum bunu, değişiklik bu gece bekleniyor" ifadelerine yer verdi.

Canlı yayında Gazeteci Sevilay Yılman tarafından gündeme getirilen kabine değişikliği iddiasına ise Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük "Olmaz" yanıtını verdi.