Ünlü Müteahhit Ali Ağaoğlu Doğum Gününü 1 Milyon Dolarlık Pasta Keserek Kutladı!

Koronavirüs hastalığını evinde geçirdiği karantina dönemi ile atlatan Ali Ağaoğlu yakın arkadaşları ve akrabalarının katıldığı parti ile doğum gününü kutladı.

Ünlü Müteahhit Ali Ağaoğlu Doğum Gününü 1 Milyon Dolarlık Pasta Keserek Kutladı!

Koronavirüs hastalığını evinde geçirdiği karantina dönemi ile atlatan Ali Ağaoğlu yakın arkadaşları ve akrabalarının katıldığı parti ile doğum gününü kutladı. Daha öncede yapmış olduğu lüks harcamalar ve arabaları ile sık sık magazin gündemine konu alan ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu bu sefer ise doğum günü pastası ile gündeme oturdu.

1 MİLYON DOLARLIK DOĞUM GÜNÜ PASTASI!

Dev konut projeleri ile adından söz ettiren Ali Ağaoğlu'na akrabaları ve yakın arkadaşları tarafından sürpriz doğum günü partisi düzenlendi. Ofisinde getirilen sürpriz doğum günü pastasını üfleyen ünlü müteahhit yapmış olduğu esprileri ile yeni herkesi güldürmeyi başardı. İş adım Ferruh Taşdemir'in eşi Eftelya Taşdemir tarafından hazırlanan sürpriz doğum günü pastasını görünce kahkahalara boğulan Ali Ağaoğlu 1 milyon dolar şeklinde tasarlanan pastayı üfledi.

Ünlü Müteahhit Ali Ağaoğlu Doğum Gününü 1 Milyon Dolarlık Pasta Keserek Kutladı! - Resim 1

Pastayı kestikten sonra "hayatımın en pahalısı pastası" oldu açıklamasında bulunan Ali Ağaoğlu ofisinde yeni yaşını kutlayan herkese teşekkür etti. Ali Ağaoğlu hastalıktan korunmak amacı ile evinden çalışmaya başlamış, ancak almış olduğu tüm önlemlere rağmen koronavirüs hastalığına yakalanmaktan kurtulamamıştı. Uzun süre evinde karantina altında kalan ünlü işadamı hastalığı atlatmasının ardından işlerine geri dönmüş, yeni projeleri üzerinde çalışmaları başlamıştı. Ofisinde sürpriz doğum günü partisi sonrası büyük mutluluk yaşana Ali Ağaoğlu'nun pastasını çok sevdiği ve katılan herkese tek tek teşekkür ettiği belirtiliyor.

ALİ AĞAOĞLU KAÇ YAŞINDA?

Ünlü müteahhit Ali Ağaoğlu son yapmış olduğu doğum günü kutlaması ile 67 yaşına girdi.