Ünlü Sanatçı Burcu Güneş'in Başı Eski Ev Sahibi İle Derde Girdi! Oğlum Evleniyor Diyerek Evden Çıkarıp Mahkemeye Koştu!

Ünlü şarkıcı Burcu Güneş’in başı eski ev sahibi ile derde girdi. İddiaya göre oğlumu evlendiriyorum diyerek Burcu Güneş’i evden çıkaran ev sahibi soluğu mahkemede aldı!

Ünlü Sanatçı Burcu Güneş'in Başı Eski Ev Sahibi İle Derde Girdi! Oğlum Evleniyor Diyerek Evden Çıkarıp Mahkemeye Koştu!

Ünlü sanatçı Burcu Güneş ile eski ev sahibinin yaşadığı sorun duyanları şaşkına çeviriyor. Ev sahibinin talebiyle evden çıkan ünlü sanatçı kendisine gelen icra kağıdı ile neye uğradığını şaşırdı. Evinden istemeyerek çıkan Burcu Güneş’ten eski ev sahibinin durup dururken evden çıkmış gibi tazminat talep ettiği iddia edildi.

OĞLUM EVLENİYOR DİYEREK EVDEN ÇIKARMIŞ

2021 yılında İstanbul’da yaşadığı evin ev sahibi tarafından kendisine bir bildirim gönderilen Burcu Güneş ev sahibinin talebini hiç uzatmadan kabul etti. Ev sahibi oğlunu evlendireceğini ve Burcu Güneş’in evi boşaltmasını talep etti. Burcu Güneş’in kiracı olduğu eve ev sahibinin oğlunun evlenerek gelecek olması karşısında ünlü sanatçı itiraz etmeden evi boşaltma kararı verdi.

SÖZLEŞME SÜRESİNİN DOLMASINA 8 AY KALA EVDEN ÇIKMAK ZORUNDA KALDI

2018 yılından beri Beşiktaş’ta kiracı olduğu evden çıkarılan Burcu Güneş asıl şoku 2022 yılında yaşadı. Kira sözleşmesinin bitmesine 8 ay varken ev sahibinin evden çıkmasını istemesi üzerine evi boşaltan Burcu Güneş başka bir eve taşındı. Bu taşınma sürecinde Burcu Güneş tahliye ve teslim tutanağı karşılığında eski ev sahibine anahtarı teslim etti. Ancak ne olduysa bundan sonra oldu.

EV SAHİBİ SOLUĞU MAHKEMEDE ALDI!

Burcu Güneş’in iddiasına göre eski ev sahibi kendisi hakkında mahkemeye başvurdu. Boya badana yapmadan evi teslim etmesi, evi sözleşme süresi tamamlanmadan boşaltması, evde yıpranma olması gibi gerekçelerle Burcu Güneş için şikayette bulunan ev sahibi zararının tanzim edilmesini istedi. Mahkeme ev için 18 Bin TL tutarında zarar tespiti yaptı. Bunun üzerine Burcu Güneş hakkında icra takibi başlatıldı.

EV SAHİBİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDU!

Kendi isteği ile çıkmadığı evden kendi kararı ile çıkmış gibi eski ev sahibi tarafından mahkemeye verilen Burcu Güneş bu gelişme üzerine neye uğradığını şaşırdı. Ev sahibinin kötü niyetli olduğunu öne süren ünlü sanatçı hakkını mahkemede aramaya karar verdi ve elindeki belgelerle ev sahibi hakkında şikayetçi oldu.

Emlak365.com