Ünlü şarkıcı Hadise eşi ile yeni eve taşındı! Evin aylık kirasını görenin nutku tutuldu!

Yeni evlenen Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti yeni evleri için kesenin ağzını açtı. Yeni boşanan çiftin evini tutan Dinçerler ailesi, bu eve aylık büyük bir meblağ ödeyecek.

Emlak Magazin 12.05.2022 - 15:49 12.05.2022 - 16:19 Büşra Uluşen

Geçtiğimiz günlerde basına kapalı bir tören ile dünyaevine giren Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti birlikte oturacakları evi seçti. Bir süredir yaşadıkları ilişkilerini ani bir karar ile evliliğe taşıyan ve sessiz sedasız evlenen çift, yeni evleri için kesenin ağzını açtı.

Hadise'nin göz kamaştıran yeni evi!

Gizli saklı evlenerek herkes şaşkınlığa uğratan Hadise - Mehmet Dinçerler çiftinin, birlikte oturacakları ev ortaya çıktı. Önceki gün boşanan İbrahim Çelikkol ile Mihre Çelikkol'un evini tutmak için kolları sıvayan çift, bu ev için kesenin ağzını açtı. 

Daha önce takıntılı bir hayranı yüzünden İstinye'deki evinden ayrılarak Göktürk'e taşınan ünlü sanatçı, bu tarz bir durumun tekrarlanmaması adına ev tercihini yine gözlerden uzak, daha sakin bir yerden yana kullandı. 

hadise yeni ev

Kirası dudak uçuklattı

Yeni boşanan İbrahim Çelikkol ve Mihre Çelikkol'un evini tutan Hadise ve eşi Mehmet Dinçerler, Riva'daki için aylık 50 bin TL ödeyecekler. Ünlü çiftin yedi odalı yeni evlerinde sadece hafta sonları kalacakları, hafta içi ise diğer evlerinde olacakları öğrenildi. 

Riva'yı severlerse 15 milyona ev alacaklar

Riva'da aylık kirasını 50 bin TL olan villayı kiralayan ünlü çift, Riva'yı severlerse burada değeri yaklaşık 15 milyon lira olan evlerden satın almayı istedikleri belirtildi. 

Öte yandan Hadise'nin takıntılı bir hayranı ünlü ismin evini öğrenerek rahatsız edici davranışlarda bulunmuş, Hadise ise bu olayın ardından İstinye'deki evinden Göktürk'e taşınmıştı. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@