Ünlülerin Fatura İsyanı! Zamları Gören Yeşim Salkım: Kabusta Mıyız?

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Yeşim Salkım evine gelen 2 bin 200 liralık doğalgaz faturasına tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından video yayınlayan Salkım, evde sadece tek bir ışık yakabildiklerini söyledi

Ünlülerin Fatura İsyanı! Zamları Gören Yeşim Salkım: Kabusta Mıyız?

Yeni yıla girilmesiyle beraber doğalgaz ve elektriğe peş peşe zam geldi. Vatandaşların kullandığı en ufak elektrik ve gaz harcamalarına yüzlerce lira fatura geliyor. Vatandaş yüksek gelen faturalara isyan ederken bir isyan da ünlü isimlerden geliyor.

Daha önce Gülse Birsel, Seray Sever ve Oğuzhan Uğur gibi ünlü isimler yüksek gelen faturalara tepki göstermiş ve tepkilerini sosyal medya üzerinden dile getirmişlerdi. Bu ünlüler arasında Yeşim Salkım da dahil oldu.

YEŞİM SALKIM BATTANİYEYLE OTURDU, ZAMLARA TEPKİ GÖSTERDİ

Müzisyen ve oyuncu Yeşim Salkım, sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak kendisine gelen doğalgaz faturasına tepki gösterdi. Evine 2 bin 200 lira doğal gaz faturası geldiğini söyleyen Salkım, evinde battaniyeye sarılı vaziyette evde elektrik ve doğal gaz yakamaz duruma geldiklerini belirtti.

yeşim salkım fatura tepki

Salkım yayınladığı videoda, evde sadece bir lamba yaktığını söyleyerek ''Battaniyelerle oturuyoruz ve evin içinde sadece şu ışığı yakabiliyoruz'' dedi.

'' KABUSTA MIYIZ? ''

Video boyunca açıklamalarına devam eden Salkım, doğalgaz faturasının 2 bin 200 lira gelmesinden yakınarak şu ifadeleri kullandı:

'' Ben Türkiye'den başka bir ülkede yaşıyorum da benim mi haberim yok. Bu zamlar nedir ya? Rüyada kabusta falan mıyız? Biri bizi uyandırsın ya!'' dedi.