Yavuz Bingöl Öykü Gürman'a Nafaka Ödemek İçin Villasını Satacak!

Türkiye'nin sevilen iki sesi Öykü Gürman ve Yavuz Bingöl boşanmıştı. 200 bin lira boşanma tazminatını ödemek için Bingöl villasını satışa çıkardı!

Emlak Magazin 27.04.2019 - 20:08 15.07.2021 - 00:16 Serhat Karaman

Türkiye'nin sevilen iki sesi Öykü Gürman ve Yavuz Bingöl boşanmıştı. 200 bin lira boşanma tazminatını ödemek için Bingöl villasını satışa çıkardı!

Geride bıraktığımız günlerde Öykü Gürman eski eşi Yavuz Bingöl hakkında boşanma nafakası olan 200 bin liralık tutar için icra takibi başlatmıştı. Yavuz Bingöl Villasını Satışa Çıkardı! Gelen icra takibi kararı sonrası İcra Müdürlüğü tarafından görevlendirilen bilirkişi ekibi Yavuz Bingöl'ün Ayvalık'ta bulunan dubleks villasında değer tespiti yaptı. Yapılan değer tespiti sonrasında villaya 3 milyon 50 bin lira olarak fiyatı belirlenen villanın icradan satışa çıkması bekleniyor. Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman 2016 Yılında BoşanmıştıSon derece kalabalık bir düğün ile dünyaevine giren Öykü Gürman ve Yavuz Bingöl 2016 yılında ani bir kararla anlaşmalı olarak boşanmıştı. Boşanma protokolü kapsamında Yavuz Bingöl'ün Öykü Gürman'a 100 bin lira maddi, 100 bin lira da manevi olmak üzere 200 bin lira boşanma nafakası ödemesine karar verilmişti. Ancak aradan geçen 2 yılılk süreye rağmen Yavuz Bingöl'ün taahhüt ettiği ödemeyi yapmaması üzerine Öykü Gürman avukatı aracılığı ile alacak davası kapsamında icra takibi kararı çıkarttı. Öykü Gürman'ın avukatlığını üstlenen Aydın Mollaoğlu tarafından yapılan başvuru sonrasında Anadolu İcra Müdürlüğü tarafından icra süreci başlatıldı. Yavuz Bingöl'ün Ayvalık'da bulunan süper lüks dubleksi 3 milyon liralık bedelle icradan satışa çıkacak gibi görünüyor. Ancak bu süreçte Yavuz Bingöl'ün 200 bin liralık ödemeyi yapması durumunda icra takibi durdurulacağı için villanın satışa çıkması da söz konusu olmayacak. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@