Yılmaz Zafer ile Perihan Savaş'ın Oğlu Savaş Zafer Restoran Açtı!

Zamansız ölümü ile milyonları yasa boğan Yılmaz Zafer ile Perihan Savaş'ın oğulları Savaş Zafer ticarete atıldı.

EMLAK MAGAZİN 06.09.2019 - 23:00 15.07.2021 - 00:13 Emlak 365

Zamansız ölümü ile milyonları yasa boğan Yılmaz Zafer ile Perihan Savaş'ın oğulları Savaş Zafer ticarete atıldı. Savaş Zafer Göztepe Bağdat Caddesi'nde annesinin adı ile restoran açarak işletmeciliğe soyundu.

Perihan Savaş'ın Yılmaz Zafer ile olan evliliğinden olan oğlu Savaş Zafer iş hayatına atıldı. Annesinin İsmi İle Restoran Açtı, Ticaret Hayatına Atıldı! Halen Özyeğin Üniversitesi Gastronomi bölümünde 4’üncü sınıf öğrencisi olarak öğrenim hayatına devam eden Savaş Zafer genç yaşına rağmen ticaret hayatına atıldı. Annesi Perihan Savaş'ın adı ile "Perihan" adını verdiği modern bir meyhane açan Savaş Zafer Göztepe Bağdat Caddesi'nde ki mekanı için özel bir açılış töreni düzenledi. Törende annesinin babası ile olan filminin afişini annesine hediye eden Savaş Zafer duygusal anların yaşanmasına neden oldu. 

Çukur Dizisinin Oyuncuları Da Açılışa KatıldıSavaş Zafer tarafından düzenlenen açılış törenine Perihan Savaş'ın rol aldığı Çukur dizisi oyuncuları da katılarak ünlü oyuncu ve oğluna destek verdi. Açılışa Çukur dizisinin sevilen oyuncuları Ercan Kesal, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Aytaç Uşun, Boncuk Yılmaz ve İlayda Alişan da katıldı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Perihan Savaş  “Dükkanı açmak oğlumun fikriydi. Ben de onu destekliyorum. Mekana adımı vermesi de beni çok duygulandırdı” diyerek duygularını paylaştı.  Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@