Hemen Teslim Konut Projesi Arayanlara Renapark Ankara

Hemen Teslim Konut Projesi Arayanlara Renapark Ankara
Ankara'da hemen teslim konut projesi arayanlara hitap eden Renapark Ankara projesinde yaşam başladı.

Ankara'da hemen teslim konut projesi arayanlara hitap eden Renapark Ankara projesinde yaşam başladı.

Konut sahipleri evlerine yerleşmeye başlarken seçkin komşularla elit bir yaşam sürmek isteyen kişilere hitap eden proje temiz havası ile çocuklarınız için sağlıklı bir yaşamı vadediyor. Modern tasarımı ile daha ilk görüşte sizi kendisine hayran bırakacak olan projede oldukça üst düzey konfor özellikleri sunuluyor.



Renapark Beytepe Nerede?


Ankara'nın en hızlı değer kazanan bölgelerinden biri olan İncek bölgesinde yer alan Renapark projesi Beytepe sınırları içerisinde yer alıyor. Şehre yakın olmak isteyen ancak şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzaklaşmaya ihtiyaç duyan kişilere hitap eden proje merkezi konumu sayesinde yatırımlık daire arayan kişilere de hitap etmeyi başarıyor. Projede oldukça lüks özellikler sunulurken sosyal tesisler ve spor alanları ile aynı zamanda insanların sosyalleşme ihtiyaçlarını karşılamalarına da olanak sağlanıyor.

Projede açık ve kapalı spor salonu özelliği bulunurken buna ek olarak tenis kortu, yüzme havuzu, hobi odası, çocuk oyun alanı, özel otoparkı ve saunası gibi artık özellikler de yer alıyor. Stresten uzak bir yaşantının hayalini kuran kişilere hitap eden projede büyük bir bölüm çevre düzenlemesi ve peyzaj için ayrılırken yürüyüş parkurları ise sporu hayatına dahil etmek isteyen Ankaralılara hitap ediyor. Ailesinin ve çocuklarının güvenliklerine önem veren kişiler için ise projede 24 saat kapalı devre kamera sistemine ek olarak profesyonel güvenlik personeli ile tam zamanlı koruma sağlanıyor.

Projede en küçük daire tipi 2+1 daire seçeneğinden oluşurken 3+1 daire, 4+1 daire, 5+1 daire ve 7+1 dubleks daire seçenekleri de bulunuyor. Renapark Beytepe fiyat seçenekleri ise seçilen daire tipine göre belirlenirken en düşük daire fiyatı 635 bin liradan başlıyor ve 1 milyon 258 bin liraya kadar çıkıyor. Şehrin tüm gürültüsünden uzak doğa ile iç içe bir yaşam sürmek isteyen kişilere şehrin hemen yanı başında bu imkanı sunan Renapark Beytepe satılık konut stoklarını her geçen gün eritmeye devam ediyor.