Ons İncek Projesi Ödeme Kolaylıkları ile Sahiplerini Bekliyor

Ons İnşaatın Ankara-İncek'te hayata geçirdiği Ons İncek projesi, eşsiz göl ve orman manzarası ile sahiplerini bekliyor.
Ons İncek Projesi Ödeme Kolaylıkları ile Sahiplerini Bekliyor

Ons İnşaatın Ankara-İncek'te hayata geçirdiği Ons İncek projesi, eşsiz göl ve orman manzarası ile sahiplerini bekliyor.

Ons İnşaat tarafından hayata geçirilen ONS İncek projesi, Ankara Gölbaşı-İncek bölgesinde konumlanıyor. Proje kapsamında 992 rezidans daire bulunuyor.

Ons İnşaat tarafından inşa edilen Ons İncek projesi kapsamında yer alan 992 rezidans dairelerin dışında, konut sahiplerine birçok sosyal donatı alanı da sunuyor.

Ankara'nın en çok gelişen bölgesinde yer alan, 992 konutun yer aldığı proje, farklı tasarımı ve sunduğu olanaklarla dikkat çekiyor.

Orman ve Göl Manzaralı Daireler

Ons İnşaat tarafından Ankara’nın İncek semtinde hayata geçirilen ONS İncek projesinde; yüzme havuzu, fitness, sauna, spor alanı, çocuk oyun alanı, kapalı otopark gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.

Ons İnşaat ayrıca konut sahiplerine, 14'üncü kattan itibaren göl ve orman manzarası sunuyor.

39 Bin 168 Metrekare Alan Üzerine Konumlanıyor

Ons İncek projesi, 39 bin 168 metrekare arsa alan üzerinde hayata geçiriliyor.

Ons İncek projesi kapsamında daireler 1+1 ve 2+1 şeklinde tasarlandı.

Farklı daire seçenekleri sunan ONS İncek Evleri, 41, 43 ve 45 katlı olmak üzere üç blok şeklinde tasarlanarak inşa ediliyor.

Proje kapsamında yer alan konutların; 558 adeti 1+1 daire şeklinde, 416 adeti 2+1 daire şeklinde, 10 adeti 2+1 dubleks daire şeklinde ve 8 adeti 3+1 dubleks daire şeklinde.

Projede yer alan, 1+1 daireler net 58 metrekare, 2+1 daireler net 84-86 metrekare, 3+1 dubleksler net 135 metrekare olarak planlandı.

ONS İncek Konut Fiyatları

1+1 şeklinde daireler 450 bin TL ile 650 bin TL arasında,

2+1 şeklinde daireler 650 bin TL ile 850 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Ayrıca, konut sahibi olmak isteyenler için kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuyor.

Sunduğu sosyal donatı alanları, eşsiz göl ve orman manzarası ve farklı tasarımı ile hayata geçirilen Ons İncek sunduğu ödeme kolaylıkları ile sahiplerini bekliyor.

Ons İnşaat

25 yıldır varlığını sürdüren Ons İnşaat, ilk günkü heyecanını kaybetmeden faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Çeyrek asırlık tecrübesi ile gayrimenkul sektöründe hayata geçirdiği ve yapımı devam eden birçok projeye imza attı.

Tüketim sektörünün lider firmalarından Düzey Pazarlama ve British American Tobacco markalarının geniş dağıtım kanalının yönetimi, otomotiv sektörünün büyük oyuncularının bölgedeki satış ve servis ağının yetkili yönetimi, dünya markalarının ihtiyaçları doğrultusunda hayata geçirilen projeler dahil yaklaşık 300.000 metrekare inşaatın gerçekleştirilmesi, gururla sunduğu başarıları arasında yer alıyor.