ONS İncek Teslimleri İçin Geri Sayım Başladı

ONS İncek Teslimleri İçin Geri Sayım Başladı
ONS İnşaat tarafından Ankara'nın en değerli lokasyonunda hayata geçirilen ONS İncek Evlerinin teslimine sayılı günler kaldı.

ONS İnşaat tarafından Ankara'nın en değerli lokasyonunda hayata geçirilen ONS İncek Evlerinin teslimine sayılı günler kaldı.

Ankara'nın en değerli bölgeleri arasında yer alan İncek'te hayata geçirilen ONS İncek projesinin teslimine sayılı günler kaldı.

ONS İnşat, Ankara'da hayata geçirdiği proje kapsamında yer alan daireleri Ekim ayında teslim etmeyi planlıyor.

ONS İnşaat tarafından hayata geçirilen ONS İncek projesinde 992 rezidans daire bulunuyor. Rezidansların dışında birçok sosyal donatı alanı da bulunuyor.

Daire Fiyatları

1+1 şeklinde daireler 450 bin TL ile 650 bin TL arasında,

2+1 şeklinde daireler 650 bin TL ile 850 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Ayrıca, konut sahibi olmak isteyenler için kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuyor.

Sunduğu sosyal donatı alanları, eşsiz göl ve orman manzarası ve farklı tasarımı ile hayata geçirilen Ons İncek sunduğu ödeme kolaylıkları ile sahiplerini bekliyor.

Sosyal Donatıları

ONS İncek projesinin sunduğu sosyal donatı alanları arasında; kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, Türk hamamı, sauna, basketbol ve voleybol sahası, market, kafe, tenis kortu, fitness merkezi, yürüyüş parkuru, açık ve kapalı otopark bulunuyor.

Eşsiz Göl ve orman Manzarası Sunuyor

ONS İnşaat tasarladığı proje ile konut sahiplerine,14’üncü kattan itibaren eşsiz göl ve orman manzarası sunuyor.

ONS İncek projesi 39 bin 168 metrekare alan üzerine konumlanıyor. Projede yer alan daireler 1+1 şeklinde ve 2+1 şeklinde planlandı.

ONS İncek Evleri, 41, 43 ve 45 katlı olmak üzere üç blok şeklinde tasarlanarak inşa ediliyor. ONS İncek projesinde daireler 558 adeti 1+1 daire şeklinde, 416 adeti 2+1 daire şeklinde, 10 adeti 2+1 dubleks daire şeklinde ve 8 adeti 3+1 dubleks daire şeklinde planlanarak hayata geçiriliyor.

ONS inşaat, 25 yıldır varlığını sürdürüyor. İlk günkü heyecanını kaybetmeden faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Çeyrek asırlık tecrübesi ile gayrimenkul sektöründe hayata geçirdiği ve yapımı devam eden birçok projeye imza attı.