Meydan Eryaman Konut Projesi Fiyatları 249 Bin Liradan Başlıyor

Eryaman konut projeleri arasında yer alan Meydan Eryaman konut projesi yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Projede satışa sunulan konut sayısı hızla azalmaya devam ederken Meydan Eryaman fiyatları 249 bin liradan başlıyor. 

ANKARA KONUT PROJELERİ 04.04.2018 - 20:00 15.07.2021 - 00:21 Emlak 365

Eryaman konut projeleri arasında yer alan Meydan Eryaman konut projesi yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Projede satışa sunulan konut sayısı hızla azalmaya devam ederken Meydan Eryaman fiyatları 249 bin liradan başlıyor. 

Meydan Eryaman Konut Projesi Nerede?

Eryaman'ın belkide de en merkezi konumunda yer alan Meydan Eryaman projesi Ankara ulaşımında kilit rol üstlenen Samsun Yolu, Konya Yolu, Eskişehir Yolu ve Eskişehir Yollarının kesişim noktası olan Eryaman Susuz Kavşağı yanında yer alıyor. Bu eşsiz konumu projenin değerine değer katarken aynı zamanda toplu ulaşım araçları durakları da proje ile komşu konumda bulunuyor.Meydan Eryaman Projesini Kim Yapıyor?

Meydan Eryaman konut projesi ortak inşaat projesi olarak öne çıkarken, BCM İnşaat ve Dörtbey İnşaat ortaklığının meydana getirdiği çatı altında proje yükselmeye devam ediyor. Eryaman'ın en büyük iki inşaat firmasını bir araya getiren proje bu ortaklığa yakışır konutların üretimini garanti altına alıyor. İmar planına komşu olan tüm alanların peyzaj alanı ve yeşil alan olarak ayrılması da projenin yıldızını parlatıyor.

Meydan Eryaman Projesinde Kaç Konut Olacak?

İnşaatına devam edilen proje 17 bin 700 metrekarelik dev bir arazi üzerine yapılıyor. Projede konut üretiminin yanı sıra ticari birimler ve ofis üretimi de yapılıyor ve karma konut projesi sistemi ile aynı zamanda kısa sürede fiyatların yükseltilmesi de garanti altına alınıyor. Bu sayede yatırımlık konut projesi arayan kişiler içinde Meydan Eryaman konut projesi cazip bir hale getiriliyor. Meydan Eryaman konut projesi içerisinde 454 adet 2+1 daire ve 96 adet 3+1 daire satışa sunulurken yine 51 adet cadde mağazası da satışta bulunuyor.

Meydan Eryaman Konut Fiyatları Ne Kadar?

Meydan Eryaman projesi 2+1 daire fiyatları 229 bin liradan ve Meydan Eryaman projesi 3+1 daire fiyatları 349 bin liradan başlıyor. Sadece yüzde 25 peşinatla konut satışı yapan firma yine isteyen müşterilerine anlaşmalı bankalar üzerinden düşük konut kredisi faiz oranları ile taksitle ev satışı da yapıyor.Meydan Eryaman Konut Projesi Ne Zaman Teslim Edilecek?

Projede yer alan konutların 2020 yılının Nisan ayı içerisinde teslimatlarına başlanacak. Kaynak: emlak365.com  

 

 Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@