Kuveyt Türk Stokları Eritmek İçin Fiyatları Dibe Çekti! 61.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla Ucuz Konut, Arsa, İş Yerleri

Kuveyt Türk, kendi nezdinde biriken gayrimenkullerin satışını hızlandırdı. Kuveyt Türk, yakın zamanda elindeki gayrimenkullerin tamamını satma niyetiyle fiyatları ciddi oranda indirdi.

Emlak Haberleri 17.10.2021 - 09:21 17.10.2021 - 09:21 Serhat Karaman

Kuveyt Türk, kendi nezdinde biriken gayrimenkullerin satışını hızlandırdı. Kuveyt Türk, yakın zamanda elindeki gayrimenkullerin tamamını satma niyetiyle fiyatları ciddi oranda indirdi. Binadan konuta, iş yerinden arsaya kadar aradığınız her türlü gayrimenkulü Kuveyt Türk portföyünde bulabilirsiniz.

Kuveyt Türk, kredi ödemeleri ve çeşitli sebeplerle elinde kalan gayrimenkulleri uygun fiyatlarla satmaya devam ediyor. Üstelik bu gayrimenkulleri satın almak için kredi kullanmak istediğinizde standart kredilere göre daha kolay tahsis sağlanmakta. Siz de Kuveyt Türk gayrimenkul portföyüne göz atarak satın almak istediğiniz taşınmazları uygun fiyata bulabilir, dilerseniz Kuveyt Türk’ten finansman kullanarak bu taşınmazları kolayca alabilirsiniz.

Kuveyt Türk Konut Satışı

Bankalar tarafından satılan gayrimenkuller arasında en büyük ilgiyi tahmin edeceğiniz gibi konutlar görmekte. Kuveyt Türk gayrimenkul portföyüne baktığımızda da en fazla taşınmazın konut olarak yer aldığını görebiliyoruz. Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirlerde yer alan konutların sayısı diğer illere göre daha fazla. Siz de Kuveyt Türk konut satışı listesine göz atarak hayalinizdeki evi belki de bu şekilde bulabileceksiniz.

Kuveyt Türk konut satışlarına göz attığımızda 100.000 TL’den 31.000.000 TL’ye kadar geniş bir fiyat aralığı olduğunu görüyoruz. Bu da Kuveyt Türk’ün her bütçeye uygun konut satışı yaptığının en net göstergesi. Lüks konutlardan standart dairelere kadar aradığınız her türlü meskeni bu listede bulabilirsiniz.

Aşağıdaki görselde İstanbul için güncel satışları görebilir, dilerseniz daha sonra sunacağımız link üzerinden satış detaylarına göz atabilirsiniz.

Her bütçeye uygun filtreleme yapabilesiniz diye fiyatı 300.000 TL’ye kadar olan meskenleri de sizler için bir araya topladık.

Kuveyt Türk konut satış sitesinde arama kriterlerini gönlünüzce belirleyebilirsiniz. Sorgulamanızı fiyat aralığı, metrekare aralığı, tapu durumu ve bina yaşı gibi birçok özelliğe göre çeşitlendirebilir, böylece aradığınız gayrimenkule çok daha rahat şekilde ulaşabilirsiniz.

Kuveyt Türk İş Yeri Satışı

Kuveyt Türk portföyünde konut dışında çok sayıda iş yeri de bulunmakta. Birçok şehirde Kuveyt Türk tarafından satışa sunulan iş yerlerine de yine gayrimenkul satış sitesi üzerinden erişebileceksiniz. Üstelik bu iş yerleri de her bütçeye uygun olarak filtrelenebilmekte.

Sizlerle paylaşacağımız örnek görselde de göreceğiniz üzere Kuveyt Türk satılık iş yerleri 61.000 TL’den başlıyor ve ihtiyaç durumuna göre 45.000.000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Kuveyt Türk tarafından satışa sunulan tüm gayrimenkullere ulaşmak için BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ

Ziraat Katılım Bankası Konut Satışına Başladı ! 50.000 Bin TL 'ye Arsa, 105.000 TL' ye Daire Alma Fırsatı haberini okumak için TIKLAYINIZ

TEB 40.000 TL'ye Apartman Dairesi, 66.000 TL'ye Müstakil Bina Satıyor haberini okumak için TIKLAYINIZ

Halkbank İcralık Konut Fiyatlarını İndirdi, Yetişen Alacak! Konut, İş Yeri ve Arsa Fiyatlarında Büyük İndirim haberini okumak için TIKLAYINIZ

Garanti BBVA'dan Ankara'da 61 Bin TL, İstanbul'da 107 Bin TL'ye Satılık Apartman Dairesi haberini okumak için TIKLAYINIZ

Gelişmelerden Haberdar Olun

@